Para cudem uniknęła śmierci. Weszli za przejazd kolejowy mimo zakazu!

Para cudem uniknęła śmierci. Weszli za przejazd kolejowy mimo zakazu!

Wszystko wydarzyło się na początku marca. Wyjątkowo spiesząca się para przeszła pod szlabanem kolejowym i zignorowała czerwone światło zakazujące wejścia. Tylko cudem uniknęła przejechania przez pociąg, a potem kobieta jeszcze oberwała szlabanem.

10 marca z pewnością będzie pamiętny dla pary z Częstochowy, która mimo widocznego zakazu i czerwonych świateł ostrzegawczych, przeszła pod szlabanem kolejowym na przejeździe. Chwilę później przekroczyli tory. Działo się to już po opadnięciu jednego ze szlabanów, co znaczy, że pociąg mógł nadjechać w każdej chwili.

Gdy para przechodziła przez drugi, opadający szlaban, kobieta została nim uderzona w głowę. Było to tak mocne, że przewróciła się, jednak po chwili stanęła i ruszyła dalej przed siebie. Całość zarejestrowały kamery zamontowane na zamkniętym przejeździe kolejowym. Para, która w rażący sposób naruszyła warunki bezpieczeństwa, jest poszukiwana.

Policja apeluje, aby nie bagatelizować zamkniętego szlabanu. Najgorszym co można zrobić, to liczyć na to, że się uda. A to bardzo rzadko się dzieje.