Mieszkaniec Częstochowy nie żyje – zasłabł przed miejscowym komisariatem

Mieszkaniec Częstochowy nie żyje – zasłabł przed miejscowym komisariatem

Wiadomość dotarła do nas w sobotę, kiedy to 53-letni obywatel Częstochowy stracił życie na terenie miasta. Tragiczne zdarzenie miało miejsce tuż przy lokalnym komisariacie policji. Niespodziewanie doszło do nagłego zasłabnięcia mężczyzny, po czym niestety nastąpił zgon. Ów niewesoły incydent postawił na nogi zarówno funkcjonariuszy policji, jak i prokuraturę, która podjęła decyzję o przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Informacje przekazane przez częstochowską straż miejską sugerują, że zgon miał miejsce dokładnie naprzeciwko Komisariatu Policji II na ulicy Bór 14, w dzielnicy Ostatni Grosz. Szokujący widok ciała mężczyzny leżącego przed budynkiem komisariatu powitał policjantów, którzy opuszczali placówkę w sobotę około godziny 2:40 nad ranem.

Zmarły był rezydentem Częstochowy. Policjanci bez wahania podjęli próbę reanimacji krążeniowo-oddechowej, gdy dostrzegli, że mężczyzna nie wykazuje oznak życia. Na miejsce zdarzenia pilnie wezwano również służby medyczne, które przejęły od funkcjonariuszy akcję ratowniczą. Mimo dołożenia wszelkich starań, nadeszła pora na przekazanie smutnej informacji – 53-letni mieszkaniec Częstochowy nie przeżył. Taką informację przekazali nam miejscowi stróże prawa.