Viki Gabor i Oskar Cyms na 14. rocznicy Galerii Jurajskiej w Częstochowie

Viki Gabor i Oskar Cyms na 14. rocznicy Galerii Jurajskiej w Częstochowie

Obchodząca swoje 14. urodziny Galeria Jurajska w Częstochowie zorganizowała specjalne koncerty, których głównymi atrakcjami były występy znanych na polskiej scenie muzycznej artystów: Viki Gabor i Oskara Cymysa. Pierwsze święto muzyczne miało miejsce wieczorem w piątek.
W związku z okolicznością czternastej rocznicy działalności, centrum handlowe zaprosiło swoich klientów na dwa wyjątkowe koncerty odbywające się 29 i 30 września.

Po raz pierwszy na scenie galerii pojawiła się w piątek Viki Gabor – zdobywczyni laurów w Konkursie Eurowizji dla Dzieci, znana przede wszystkim z takich hitów jak „Superhero”, „Getaway” czy „Ramię w ramię”. W czasie jej godzinnego występu publiczność miała okazję usłyszeć zarówno najbardziej popularne utwory artystki, jak i jej najnowsze kompozycje.

Drugi dzień jubileuszu również obfitował w niespodzianki. W sobotę, o godzinie 20.00, na estradzie zaprezentował się Oskar Cyms – zwycięzca programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jego piosenka „Daj mi znać” zdobyła niedawno złoty status, a kolejne utwory, takie jak „Niech mówią” i „Na niebie”, regularnie zajmują wysokie pozycje na listach przebojów. 23-letni piosenkarz i autor tekstów dał godzinny koncert, podczas którego publiczność miała okazję posłuchać jego najpopularniejszych utworów.