Uszkodził 4 zaparkowane samochody. Złapany na gorącym uczynku!

Uszkodził 4 zaparkowane samochody. Złapany na gorącym uczynku!

Do zdarzenia doszło w połowie marca. Mieszkaniec Częstochowy umyślnie uszkodził cztery zaparkowane na parkingu miejskim samochody. Za ten występek grozi mu do pięciu lat więzienia!

13 marca trzydziestosześcioletni mieszkaniec Częstochowy uszkodził cztery zaparkowane na parkingu miejskim samochody. Na początku, gdy policjanci przedstawiali mu zarzuty, nie chciał przyznać się do wykonywanych czynów. Jednak nagranie z monitoringu miejskiego rozwiało wszelkie wątpliwości.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów. Zniszczenia jakich się dopuścił, szacuje się na kilkanaście tysięcy złotych. Oskarżony usłyszał zarzuty celowego uszkodzenia mienia. Nie powiedział jednak wprost o motywach swojego postępowania. Ze względu na wysoką szkodliwość czynu, mieszkaniec Częstochowy czas do pierwszej rozprawy przed sądem spędzi w więzieniu. Zgodnie z obowiązującym prawem, grozi mu nawet do pięciu lat pozbawienia wolności. O jego przyszłości zadecyduje sąd.

Policja apeluje – jeżeli jesteś świadkiem niszczenia mienia, nie próbuj nic działać na własną rękę tylko zadzwoń pod numer alarmowy.