Patryk Klimala w kręgu zainteresowań klubu Raków Częstochowa

Patryk Klimala w kręgu zainteresowań klubu Raków Częstochowa

Bartosz Wieczorek, dziennikarz sportowy z TVP Sport, podzielił się informacją o rosnącym zainteresowaniu Patrykiem Klimalą ze strony Raków Częstochowa. Wyraził on swoje stanowisko na temat wcześniejszych doniesień Samuela Szczygielskiego dotyczących tego zawodnika.

Ostatnio pojawiły się wiadomości, iż Patryk Klimala trenuje indywidualnie na terenie obiektów Śląska Wrocław. Piłkarz musiał opuścić Izrael po ataku Hamasu na tę ziemię. David Balda, dyrektor sportowy Śląska Wrocław, znajdującego się na Dolnym Śląsku, potwierdził, że wszelkie próby negocjacji kontraktowych z Klimalą byłyby sprzeczne z regulaminem FIFA z uwagi na istniejącą umowę Klimaly z Hapoelem Beer Szewa. „Zobaczymy co przyniesie przyszłość…” – dodał Balda.

Jednocześnie, Samuel Szczygielski przekazał informacje sugerujące, że 25-letni Klimala jest bliski pozostania w drużynie Śląska Wrocław. W jego opinii rozmowy kontraktowe pomiędzy wrocławskim klubem a zawodnikiem już się odbywają, jednak najpierw musi dojść do rozwiązania kontraktu z obecnym pracodawcą piłkarza.