Raków Częstochowa prezentuje zimowy transfer: następcę Vladana Kovacevicia!

Raków Częstochowa prezentuje zimowy transfer: następcę Vladana Kovacevicia!

W poniedziałkowy wieczór Raków Częstochowa zapowiedział swój pierwszy transfer zimowy w trakcie sezonu 2023/2024. Mistrzowie Polski poszerzyli swoje szeregi o nowego goalkeepera, Muhameda Sahinovicia.

Sahinović, młodzieżowy reprezentant Bośni i Hercegowiny, był na radarze „Medalików” od końca sierpnia. Mimo to, przeniesienie nie miało miejsca w tamtym okresie.

Kilka dni temu Tomasz Włodarczyk, nasz reporter, doniósł, że Sahinović jest blisko podpisania umowy z Rakowem. Szczegółowe informacje na temat transakcji możecie znaleźć TUTAJ.

Poniedziałkowy wieczór, jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem okresu transferowego, przyniósł potwierdzenie od Rakowa Częstochowa o zawarciu kontraktu z Sahinoviciem. Ten bośniacki piłkarz dołączy do drużyny już w styczniu.

Kontrakt z nowym bramkarzem będzie obowiązywał do czerwca 2028 roku. 20-letni Sahinovic ma zastąpić pod Jasną Górą Vladana Kovacevicia, który od dłuższego czasu budzi duże zainteresowanie.

– Moje pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Już rozmawiałem z Vladanem. Opowiedział mi o Rakowie tylko najlepsze rzeczy i zapewnił, że znajdę tu wszystko, czego potrzebuję. Wiele mi też wyjaśnił – powiedział Sahinović w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu.