Rodzinny festyn w Rędzinach: świętowanie Dnia Dziecka z talentami maluchów
W ciepłe popołudnie w Rędzinach, na terenie 2 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, odbyło się wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Dziecka, Mamy i Taty. Festyn rodzinny przyciągnął licznych gości, w tym lokalnych liderów: Wójta Adama Jarugę, Przewodniczącego Rady Gminy Mateusza Dzwonnika oraz radnych, którzy swoją obecnością wsparli inicjatywę.
Występy dzieci i muzyczne akcenty
Spotkanie rozpoczęły występy dzieci z różnych grup wiekowych, od 3 do 6-latków. Każda grupa przygotowała specjalny program artystyczny, który urzekł zgromadzoną publiczność. Oprawę muzyczną zapewniła Orkiestra Dęta Rędziny, której energetyczne wykonania dodały festynowi niezapomnianego klimatu.
Atrakcje i podziękowania
Organizatorzy festynu zadbali o bogatą ofertę atrakcji, które zapewniły rozrywkę zarówno najmłodszym, jak i dorosłym uczestnikom. Wśród najciekawszych aktywności znalazły się gry i zabawy przygotowane przez rodziców oraz nauczycieli. Festyn nie mógłby się odbyć bez zaangażowania wielu osób, szczególnie Pani Dyrektor Agnieszki Ryś, której dziękowano za wspaniałą organizację oraz wszystkim rodzicom, którzy włożyli serce w przygotowanie tego dnia.
Podczas wydarzenia nie zabrakło również okazji do integracji społeczności lokalnej, co czyniło ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym. Dzięki wspólnym wysiłkom festyn okazał się sukcesem i pozostawił uczestników z uśmiechami na twarzach oraz wspomnieniami na długo.
Źródło: facebook.com/profile.php?id=100068681170454
